Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-18, 18:42   #85
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Hitler był bardzo złożoną osobowością i z tego co wyczytałam to tak naprawdę mało która z Was ma jakiekolwiek o nim pojęcie. Ani przeczytanie notki biograficznej na wikipedii, ani innej krótkiej informacji nie powinno upoważniać Was do oceny tej postaci ani wypowiadania się na temat biografii czy pochodzenia. Trzeba przeczytać wiele książek biograficznych a przede wszystkim "Mein Kampf", żeby zrozumieć mechanizm działania Hitlera, jego pochodzenie i sposób postępowania. Dziewczyna założyła wątek pytając o urodę aryjską, nie wspominała o Adolfie, nie rozumiem, skąd ta cała dyskusja i naśmiewanie się z siebie nawzajem.. Weszłam tu w celu zapoznania się w Waszymi spostrzeżeniami na temat różnicy dwóch typów urody a ten wątek nie ma nic z tym wspólnego.. Typowa polska mikromania..

Acha.. I pewnie zaraz zostanę posądzana o sympatię do Hitlera, to też będzie typowo polskie.. Historia jest bardzo rozległą dziedziną, wypowiadając się na jej temat trzeba znać przyczyny i skutki a nie pojedyńcze wydarzenia.
Po raz kolejny zaaplikuję sobie hasełko: padłeś, powstań. Wizaż.pl

Wywodów o Main Kampf chyba jeszcze na pytaniach do wizażystki nie było. I znów wyszło, ze na wizażu dyskutują jakieś prostaczki z widzą opartą o wikipedię (rzekła najlepsza absowentka wydziału nauk historycznych w roku krórymś tam przechodząc do kolejnego cytatu).

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
nie wiem po co to wszystko, tak samo jak nie wiem dlaczego zostałam posądzona o rasizm gdy tylko spytałam sie o różnice między słowiańskim typem urody a aryjskim. Tacy już Polacy robią gówno z bata.
jestem chora siedze w domu i sie nudze, jak wyzdrowieje to musze was zmartwić nie będziecie już miec takich pasjonujących rozmów na tym forum, bo bedę miec ciekawsze rzeczy do robienia:P
Jestem chyba mongołką czeskiego pochodzenia w takim razie. Ekstrementów nie tykam bo się brzydzę.

Widać, że się nudzisz. Bardzo.

Ty znikniesz a my tu zostaniemy same, takie nudne, czepliwe do bólu...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora