Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 12:48   #2652
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

wczoraj doszły do mnie 2 paczuszki z EDM i powoli z wirtualnej staję się realna fanką!

oczywista oczywistość- flat top jest cudowny. na pewno zamówie jeszcze jeden. i kabuki też by się przydał.
jak już gdzieś tam wyżej pisałam, zamówiłam 2 zestawy próbek, więc mam 6 odcieni do wypróbowania. po pierwszych maźnięciach ograniczyłam się do 3- Fair Medium semi-matt chyba najlepszy dla mnie odcień, niewidoczny na skórze, ach ach. (i skóra jest gładziutka, przyjemna w dotyku) chciałabym go też wypróbować w wersji intensive, bo chciałabym zobaczyć jak zachowuje się przy większym kryciu (też muszę intensywnie bawić się z korektorami, mam kilka przebarwień po wypryskach i nie do końca są przykryte, nie wiem, może coś źle robię)
aha, no i pytanie do doświadczonych- ja wiem, że minerałów nakłada się naprawdę w małych ilościach, ale się zastanawiam, czy nie daję ich za mało. teoria jest taka, że dobrze dobrany odcień idealnie się stapia. no właśnie- nie widać go bo jest idealnie, czy nie widać go bo jest za mało? może to głupie pytanie- ile używacie tego podkładu (ile razy 'stukacie' w to pudełeczko w wersji sample, żeby wydostała się dobra ilość podkładu). Przeglądałam youtube, ale tam widziałam tylko duże opakowania.
aha, róż best friends jest wspaniały- idealny odcień, jakiego szukałam. po pierwsze- mat, po drugie- delikatny róż, jedynie podkreślający naturalny kolor rumieńca. idealny na codzień, taki róż-nieróż. jupi!
frenka jest offline Zgłoś do moderatora