Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik - pomocy :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-06, 12:54   #4
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: ochydny trądzik !!!

HejMalinka,walka z trądzikiem może trwać niemal całe życie, i wcale jego objawy nie kończą sie wraz z nastoletniością:P ale można z nim wygrać i ja jestem na to żywym dowodem
Po pierwsze nie wiem jaki naprawde dramatyczny masz ten trądzik, ale jeśli nie pomagają Ci zwykłe kosmetyki dostępne w perfumeriach (takie jak wymienia izka05) to musisz zadziałać b. profesjonalnie
-wersja lagodniejsza; preparaty do cery trądzikowej z kwasami, dostępne w Aptekach (oferuja je firmy tj; La Roche Possey, Effaclar K, SVR , istnieje tez bardzo silny zel Glyco-A-poczytaj o nim w KWC)Ogólnie są one bardzo dobre i przynoszą szybko efekt. Jesli jednak to nie pomoże, lub po jakimś czasie bedziesz miała "nawrót" to istnieje;

-wersja dermatologiczna - ktora mnie ostatecznie z trądziku wyleczyla;
dermatolog najpierws przepisal mi antybiotyk, rownoczesnie srednio co 3 miesiace daje mi specjalny zastrzyk antytrądzikowy(ale nie wiem co to dokladnie jest) oprocz tego przepisal mi cos w rodzaju spirytusu salicylowego, no i od pol roku (a planowo przez rok) stosuje Diane-35, lecz sa to tabletki antykoncepcyjne, wiec nie wiem czy w Twoim wypadku i wieku (ja mam 22 lata)byloby to wskazane.

W kazdym razie na dzien dzisiejszy mam idealną cerę, wzbudzającą ogólny zachwyt wśród wszystkich moich znajomych!
A pomyslec ze rok temu wstydzilam sie wyjść z domu...
Pozdrawiam, powodzenia
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując