Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy Rok-nowa praca-inna Ja:)prosze o porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-05, 15:20   #29
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Nowy Rok-nowa praca-inna Ja:)prosze o porady

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo,az sie troche zawstydziłam
choć z tym powaleniem to chyba przesadziłaś
ja co do tego koloru włosów to mam straszny dylemat bo dosc długo schodziłam z brazu i wiem ile to kosztowało moje wlosy,alo skoro wszystkie osoby zgodnie stwierdziły ze w tym co mam teraz na głowie nie jest mi najlepiej to chyba taka jest prawda i cos musze zrobić
kolor który wkleiłas jest sliczny ale żeby jeszcze trafic na normalna farbe która da zamierzony odcień...

zastanawiałam sie nad tym vichy i chyba zaryzykuje bo jesli mój problem swiecania zniknie to bede wniebowzieta

co do brwi to faktycznie trafiłam na okropną kosmetyczke która wyskubała mi masakrycznie brwi w cieńkie linijki a na to połozyła czerń-dwa tygodnie mineły zanim wygladałam normalnie
poszukam tej paletki na allegro moze bedzie troche tańsza

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

o tą paletke do brwi chodzi?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11945

Naprawdę nie przesadzam, jesteś śliczna, zresztą spójrz na wątek, nie tylko ja jestem tego zdania!

Ja teraz używam tego Vichy, ale on tragicznie wysusza, a podobno błyszczenie jest właśnie tym spowodowane, że skóra nie jest dostatecznie nawilżona i sama musi uzupełnić ten brak, dlatego wydziela sebum. Czytałam kiedyś, że najlepszym na to sposobem jest nawilżanie skóry, czytałam o mleku, przeróżnych kremach, soku z aloesu, chyba wszystkim

To i tak lepiej, bo moja kosmetyczka (do której już nie chodzę) potrafiła mi zabarwić henną skórę Ale teraz mam już znajomą, sprawdzoną i do niej chodzę. A mam taką obsesję, że muszę mieć wyraziste brwi.

A paletka tak, ta, ale może na początku spróbuj tej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...zacji-brwi.htm, bo niczym się nie różnią, a cena jest znacznie niższa
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując