Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadające rzęsy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-19, 09:21   #167
asiek75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające rzęsy /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Ostatnio zauważyłam, że moje rzęsy sie łamią, wypadają. Jak temu zaradzić, czym można je wzmocnić? Czy można stymulować wzrost rzęś, aby były dłużesz?
Miałam kiepskie rzęsy łamały się i wypadały i stosowałam wcześniej olejek rycynowy ale nie działał.
Teraz stosuję Revitalash (to odżywka do rzęs) stosuje od 4 miesięcy. Poleciła mi go kosmetyczka .Pierwszy miesiąc mimo regularnego stosowania rzesy przestały wpadać ale nie widziałam obiecanych rezultatów(byłam wkurzona- tyle kasy..), kosmetyczka kazała mi stosować regularnie dalej... Rzeczywiście dopiero w drugim miesiącu codziennego stosowania moje rzęsy znacznie się wydłużyły i zagęściły,a po trzecim jestem bardzo bardzo mile zaskoczona!W czwartym- mam takie rzęsy, jak chciałam zawsze mieć!
Dla mnie to najlepsza odżywka- jedyna wada trzeba dłuuuugo czekać na działanie i efekt , a potem jeszcze podtrzymywać efekt dwa razy w tygodniu ale opakowanie wystarcza na 4 miesiące. Tera mam już drugie opakowanie i efekt się utrzymuje. Polecam na 100%.
asiek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując