Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 21:38   #1058
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Kira ja codziennie praktycznie uzywam odżywki na rzesy, ale czy to coś daje... trudno powiedzieć :/ też nie mam jakos okazałych ale kredka i z dwie warstwy tuszu zawsze lepiej wyglądaja nic nic w moim przypadku
ładny avek
W moim przypadku bez eyelinera i tuszu, to wyglądam jakbym miała "łyse oko" Rzęsy są dość rzadkie, nikłe i jeszcze opada na nie powieka, przez co oko wydaje się zmęczone i bez wyrazu.

A avki ostatnio bardzo często zmieniam i nie mogę się zdecydować na jakiś bardziej stały.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

A propos olejku: gdzie kupujecie takowe? W drogeriach, aptekach?

Ja chyba dołączę do swojej pielęgnacji olejki i zmienię filtr, bo do tej pory stosowałam takie zwykłe, jak do ciała (smarowałam się mazidłami, których nie zużyłam latem ).

No i może masaż przy użyciu oliwy z oliwek? Co Wy na to? Pachnie niezbyt zachęcająco, ale ma same dobre właściwości.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując