Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 15:03   #942
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o jak nie lubisz sie w loczkach, to prostuj ja jeszcze nie wiem czy się w loczkach lubię.. same loczki mi się podobają. Musze zobaczyc jak mi sie bedzie z nimi spało i jak beda sie prezentowac na drugi czy 3ci dzien, bo to moze byc kłopot. Ale wreszcie moje włosy wyglądają na takie żywe i prawdziwe, takie naturalne. A jak suszyłam na szczotce, to robił mi się taki puff.

z asymetrią pewnie masz rację. na buzi mi nie przeszkadza, a mam dosc asymetryczną- calkiem rózne brwi i oczy tez. jednak włoski mogłbyby byc równiejsze. mam nadzieje, ze sie przyzwyczają. Fajnie jest móc całkiem zrezygnowac z suszarki. Tylko porost trudniej będzie mierzyc
No ja akurat już długo,długo nie prostuje włosków i na razie nie zamierzam do tego wracać.Tak strasznie zniszczyłam wcześniej włosy ze nie chce nawet patrzeć na prostownice.Ale bardzo mi się włosy wyprostowały przez rozjaśnianie.Teraz wystarczy ze wysuszę chłodnym powietrzem i są prościutkie.
To niech ci rosną szybko i zdrowo.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora