Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Avene TriAcneal - następca Diacnealu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-07, 10:57   #134
martgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

po przeczytaniu tego wątku i klikunastu stron z Diacnealu to ja juz nie wiem nic

chciałam zacząć stosować Triacneal. Mam skórę mieszaną. Wszędzie głupie wągry. Wypryski ropne pojawiają mi się na twarzy i szyji, do tego od czasu do czasu takie "bolaki" głównie na strefie T.
mam 25 lat ale trądzik mi się nasilił po odstawieniu antykoncepcji ( wcześniej nie było źle) myslałam, że z czasem wyrówna mi sie gospodarka hormonalna (wiem ze to nie tak szybko) i wszystko powoli wróci do normy. Mineło juz 1,5 roku od odstawienia hormonów a tu wcale nie lepiej.
Co do wyprysków na szyji kosmetyczka mi zasugerowała, że to od mleka i zeby sprobowac odstawić mleko oraz produkty melczne - zobaczyc co się bedzie działo - no i rzeczywiscie po odstawieniu szyja sie poprawiła a kiedy znowu sobie pofolgowałam z nabiałem to pryszcze sie znowu pojawiły.

Na twarzy nic się nie poprawiło - przed okresem wiadomo nasilenie 0 poza tym zostają mi przebarwienia po nich

i bardzo chce cos z tym zrobić bo mam już dość.

wiem że Triacneal powinnam zacząć stosowac na noc np. zacząć od co 3 dni ( rano go dopiero zmywam?), twarz przmywać wodą micelarną ( po 30 minutach nałożyć dopiero Triacneal?). Kiedy nie sosuje Triacneal to używam kremu nawilżającego ( no i tu zgłupuiałam, który dobrze nawilża i nie zatyka porów co możecie polecić? albo na co zwrocic uwagę przy kupnie). Na dzień smarować się kremem w wysokim filterm.

to z grubsza co ogarniam
i pytania:
1. czy na noc stosujecie tylko nawilżanie?
2. czym rano Triacneal zmywać?
3. czy faktor 30 wystarczy?
4. jaki możecie polecić krem z filtrem (ma być z UVA i UVB?)
5. rano smaruje tylko krem z filtrem?
6. no i jaki krem nawilżający możecie polecić? czytałam o Humektanie - w aptece go tylko można dostać?
7. jaki krem najlepsyz na podrażnienie skóry przez Triacneal?

dzieki z góry za pomoc
martgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując