Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 09:20   #873
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez Wszunia Pokaż wiadomość
Niby takie podstawy, a ja chyba jakiś błąd dawno temu popełniłam i mam wrośnietę paznokcie w dużych palcach u stóp Przez to mi się nie podobają... już nie mówiąc o tym co się dzieję jak się uderzę w te miejsca...
Wiem o co chodzi...ja też tak miewam ale od czasu do czasu tylko, a przycinam zawsze tak samo...dziwne to jest, nie rozumiem. Może powinnam zapytać specjalistkę jak paznokcie skracać

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ale mojej siostrze (mi też) jak obcina na prosto wrastają niestety w boczne wały paznokcia.
Chodziło mi tu o delikatne podcinanie, takie aby te pazurki w skórę nie wrastały. Nie umiem tego dokładnie wytłumaczyć. Pewnie w przypadku mojej siostry wystarczyło by delikatnie podpiłowanie boczków po ścięciu tak jak u mnie, ale nie da sobie dziewucha wytłumaczyć.
A to wiem o co chodzi...ale nie wiedziałam, że to może do takiego czegoś prowadzić
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-03-17 o 09:22
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora