Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-05, 15:13   #295
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba musimy sobie założyć wątek o farbach fryzjerskich i naszej radosnej twórczości w tym zakresie, coś w stylu "Farbowanie głowy z głową", bo coraz mniej rudo się tu robi, a mogłybyśmy nadal poszerzać horyzonty, mniej jednokolorowo
Jestem zaMelina zakładaj wątek i wyślij nam link, ale żeby było wiadomo w tytule że chodzi o profeski...

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko powiedzieć, co to za kolor, bo widać, że zdjęcie było robione z lampą i tak naprawdę bardziej widać ładną buzię niż kolor włosów Przejrzyj palety farb profesjonalnych i pewnie coś Ci się rzuci w oczy.

Tu masz aukcję z:
farbą Chantal: http://allegro.pl/chantal-prosalon-f...683540815.html

farbą L'oreal Majirel: http://allegro.pl/loreal-majirel-zes...680395993.html

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------



Moim zdaniem nie jest to możliwe. Henna na pewno nie spłucze się tak, żeby nie było widać odrostów. Dobra henna długo trzyma kolor. Są różne szkoły na ten temat, warto poczytać sobie odpowiedni wątek jeśli akurat ta metoda Cię interesuje. Szamponetki spłukują się najszybciej, ale nikt nie zagwarantuje, że włosy w 100% wrócą do swojego naturalnego koloru, zawsze pozostaje ryzyko, że szamponetka nie wypłucze się całkowicie. Musisz zdecydować czy wolisz swoje naturalne czy naprawdę chcesz mieć rude Farbowanie to nic strasznego, a z tego co można zauważyć na tym forum, wręcz czeka się, kiedy będzie można znowu poeksperymentować z kolorem

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

A ja w końcu zrobiłam sobie ciemniejszy odcień. Jednak zdecydowałam się na 6,4 + 7,44 z oxydantem 3%. Na razie przyzwyczajam się, bo nie jest tak intensywny jak poprzednie kolory, które miałam; jest troszkę przygaszony. Zobaczę jak będzie się spłukiwał, jeśli po miesiącu nadal będzie wydawał mi się ciut za ciemny to zmienię proporcje mieszania farb.
ciekawy, mi się podoba
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora