Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - coś dla mnie - koncertowo, gotycko, kobieco i subtelnie ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-10, 09:09   #1
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210

coś dla mnie - koncertowo, gotycko, kobieco i subtelnie ;)


Hej Dziewczyny
Mam do Was prośbę o radę makijażową. Należę do osób, które radzą sobie z kosmetykami i potrafię wykonać praktycznie każdy makijaż, jeśli tylko mam odpowiednie cienie. Często maluje znajome do sesji zdjęciowych i wgl... Ale mam problem z malowaniem siebie!
Chodzi o to, że szukam makijażu na wieczorny koncert rockowy. Lubię styl gotycki i na ogół na imprezach miałam zawsze mocny makijaż, ale pragnę nauczyć się malować tak, by to było bardziej kobiece... Nie chcę ograniczać się do delikatnego makijażu, bo taki to noszę na co dzień, ale chcę znaleźć coś, co nie będzie też bardzo mocne...
Może macie jakieś pomysły na fajny makijaż kobiecy, zmysłowy, podkreślający urodę, ale mający w sobie pazura?
Mój typ urody: ciemnorude włosy, jaśniutka cera ze skłonnością do czerwienienia się. Do tego odrobina piegów na nosie i oczy, które są szare,błękitne albo zielone (w zależności od światła, co wcale nie ułatwia dobrania sobie kolorów ). Mam okrągłe policzki, więc lubię używać różu lub pudru brązującego. Oczy są średniego rozmiaru o kształcie migdałów. Usta niewielkie, ale o moim zdaniem typowym, klasycznym, bardzo ładnym kształcie.
Pomożecie znaleźć inspirację?
e881da125a136a9bffb8cbebcfb21e9747a0f67f_606e39721a1d5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując