Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak w końcu się pozbyć tych naczynek w okolicy nosa? + Skóra pod oczami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-13, 10:20   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak w końcu się pozbyć tych naczynek w okolicy nosa? + Skóra pod oczami

Cytat:
Mam do was kilka pytań, bo już nie mam siły wertować całego forumw poszukiwaniu tego, co mnie interesuje...
Wybaczcie, ale już mi się w głowie miesza, właśnie od tego, że była cała masa takich wątków.
Ale do rzeczy:
Mam zaczerwienioną skóre w okolicy skrzydełek nosa (chyba popękane naczynka) i chcę się w końc tego pozbyć, a nie wiem jak.
Pani dermatolog przepisała mi Metronidazol, ale mam wrażenie, że on wogóle nie pomaga I chyba jeszcze pogarsza Chyba, że to wina tego, że jest zimno.
Co mi doradzicie?
Chcę w końcu raz na zawsze pozbyć się tych okropnych plam, to moja zmora
chyba rozszerzone a nei popękane proponuje witaminę c od wewnatrz i od zewnatrz w postaci serum czy kremów np active c lub kropelki juvit (serum) na to krem z filtrami bo promieniowania zle robi tez naczynkom.




Cytat:
I jeszcze druga kwestia : chciałabym, żebyście mi doradziły jakiś intensywnie nawilżacz do okolic oczu, koniecznie niepowodujący alergii.
Odkąd używam Differinu moja skóra pod oczami jest cienka jak pergamin i praktycznie cały czas się łuszczy. Nawet porobiły mi się zmarszczki w tym miejscu

Proszę o pomoc dobre i łaskawe wizażanki
Mam nadzieje, że bardzo was nie zdenerwowałam tym, że się powtarzam

npnanobase
lipobase
avene cold crem
exomega
dermobasa
optiderm
baleum
sebamed
aderma
toleriane
e 45
trixerie
hydrance optimale riche
hydraphase riche
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując