Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-12, 22:34   #3211
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Skusiłam się i ja na limango, choć mały wybór juz był, ale Tż mi przez ramię zaglądał to wcześniej klikac nie mogłam
można zamawiać 2 razy bo wchodzi kod GRAZIA50 i TWOJSTYL50
ja kliknełam róz Sisley, pomadke i lakier do ust YSL, chciałam inną pomadkę, ale jak sie zastanawiałam nad kolorem lakieru to mi ja ktos podwędził z koszyka


Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
jestem szczesliwa bo pozbyłam się dwoch podkładów, jeden jeszcze na wylocie.
zostałam z trzema moimi ulubieńcami niedługo czas na jakiś nowy do testów coś polecacie? lubię mat i średnie/dobre krycie ,cerę mam kapryśną,mieszaną.
Myślę o Diorze - jeszcze nigdy nie miałam od niego podkładu.



i dalej myślę co z clarisonickiem, jak widzę ceny na allegro to szkoda mi sprzedawać.. kto kupi ode mnie oryginał z paragonem z sephory za 500 zł jak mozna sobie kupić podróbę za 300 echhhhhh
jakby był nowy to moze i ktoś by kupił, ale weź pod uwagę, że przecież ktoś sobie i tak musi szczoteczke do uzywanego dokupić itd, wiadomo, że można go na VIPach kupić, wiec 500zł napewno nikt Ci nie da za niego, bo wyszło by go to drożej niż na vipach uwzględniając dokupienie końcówki. Dawno go kupiłaś? bo przecież ktoś zwracał uzywanego powołując sie na niespełnienie oczekiwań itp
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora