Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-13, 14:20   #1155
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dziewczyny (Chu, Miał), nie przesadzacie trochę? Wątek to nie przymus, można na niego wpadać dla przyjemności i komentować to, co robi największe wrażenie, albo co w ogóle wywołuje potrzebę komentarza. I tak zazwyczaj komentarze się kończą na "śliczne pazurki!", "piekny kolor!" itp., itd. Czasami po prostu mani jest zwyczajne, paznokcie porządne, pomalowane dobrze, ale nie wzbudzają emocji, więc czy naprawdę trzeba lecieć z komentarzami na akord? Nie było mnie znów parę dni, byłam bardzo zajęta, czasami podczytywałam wątek, ale nie uśmiecha mi się teraz wracać kilkunastu stron żeby pokomentować wszystkie mani, bo jeszcze się okaże, że ktoś się poczuje urażony. No nie róbmy paranoi.

A jak komuś zależy na komentarzu od konkretnej osoby, to przecież można normalnie, personalnie zapytać, co dana osoba sądzi.
Soł tru.
Sorry Czu, ale szukanie teorii spiskowych, ryli?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora