Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-21, 12:23   #412
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Wow


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry!
Najpierw pokażę Wam jak Warhol nie-wygląda w rzeczywistości... nawet po poprawkach Według mojego aparatu to niegroźna koralowa brzoskwinia albo brzoskwiniowy koral, cóż...
Kuuuuurde chcęęęęę go natenczas już Pięknie pięknie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jesus! to jest fenomenalne!
Baza - szał, stemple - urwanie duszy! O paznokciach nawet nie wspominam - klasa. Na kolanach jestem
Czym stemplowałaś?

Ciężka sprawa z nim, bo po przeszukaniu internetów stwierdzam, że nie tylko mój aparat ma problem z oddaniem jego koloru :x To absolutnie rażący neon na pograniczu ostrego koralu i różu, z kapką pomarańczy... chyba Trzeba go zobaczyć na żywo, na słoczach serio nie wyróżnia się jakoś wybitnie, nigdy po ich obejrzeniu nie chciałam go zamówić, a jak wzięłam z półki w sklepie zakochałam się od razu
O matko dziękuję
Vivuś Konadem jeśli chodzi o lakier czy o płtkę pytasz ??
Cichaj baaabo albo nie powiedz, że ciężki w obsłudze

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

amatorszczyzna aż boli, jak mogłaś
ale cudnie wyszło

cudnie, kocham go u mnie wychodził bardziej różowy, ale z fleszem robiłam jednak bardzo ciężko go uchwycić, a jest taki niesamowity

Dziękuję kochana
Następna cholera no


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

super mistrzyni stemplowania!

Hehehe to działaj Dzięki Kochana!
dziękować Wzruszyłam się normalnie
Oj to troszkę mięsko poczeka bo będzie stemplowanie do porzygu

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Może znacie jakieś salon w Krakowie który wykonuje takie "cuda" na naturalnych paznokciach? Co prawda wielkiego rozeznania znowu nie mam, ale jeśli chodzi o naturalne paznokcie to poza pomalowaniem klasycznie na jeden kolor, frenchem, ewentualnie dodaniem jednej cyrkonii jakoś mało mają do zaoferowania, przynajmniej tam gdzie byłam odkąd mam tylko naturalne paznokcie, sama takich cudenek jak na tym wątku niestety nie zrobię
Ja ze Szczecina więc nie pomogę ale jak przyszłam 1,5 roku temu na wątek, miałam 5 lakierów w tym 2 odżywki, paznokci nie malowałam wcale, miałam bezkształt okropny. Dziewczyny pomogły, doradziły, podpowiadały na bieżącą i efekty widzisz na forum. Nie jest może idealnie jeszcze tak jak u dziewczyn ale postęp - chyba ogromny- przynajmniej ja widzę. Więc nie trać nadziei, więcej wiary w swoje możliwości i do roboty Praktyka czyni mistrza

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Przychodze z debiutem
Nie sa to idealne kwadraty, dopiero sie ucze je opilowywac na taki ksztalt, przez lata wlasciwie nosilam polokragle niewiadomoco ale sie staram cos z tym zrobic. Lakier jedyny jakim umiem sie pomalowac - pomalowanie ladnie i rowno kryjacym kolorem przechodzi na razie moje umiejetnosci. Ciagle jest krzywo.
Hej

Możesz zrobić lepsza fotkę tzn w dziennym świetle bo te ciut niewyraźne ale zapowiada się fajnie Masz top wysuszajacy?? pięknie poziomuje lakier - prawie każdy. W pierwszym poście masz podane nasze ulubione. Co do równego malowania przy skórkach - wyrównuję linię pędzelkiem maczanym w zmywaczu. Ja mam skośny i po problemie
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora