Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-18, 15:36   #3030
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bema kojarzę ze sklepu golden oil, który Beeets polecała.

Wklejam składankę zakupową z ostatnich tygodni:

Woda mineralna Evian- niby termalka, ale jednak pisze, że to mineralka w każdym razie bardzo fajna i tania. Odświeża, obkurcza pory.

Olejek wyszczuplający Evree- zużyję, ale zachwytów nie ma, już lepszy jest fur mama BD, ten lekko grzeje, trochę napina, ale miałam lepsze produkty tego rodzaju. Bardzo wydajny. Nie rozumiem szału.

Szampon Equilibra restrukturyzujący, to już mój 4 szampon tej marki, bardzo mi pasują, chociaż nie są do końca naturalne. Ten też jest bardzo dobry, lepszy od re-balancing, nie wiem czy gorszy od mojego ulubieńca "Ochrona koloru", dorównuje mu.

Super power mezo serum Bielendy, bardzo się polubiliśmy.

Ostatni produkt to najnowszy nabytek, użyłam dopiero raz, nie wiem czy jest lepszy od Bingo, ale pierwsze wrażenie jest takie, że na pewno jest między nimi różnica, konsystencja inna nieco, wchłanianie też, no i zapach.
Super nabytki
Na ten szampon Equilibra zbieram się od dawna, przeczytałam dużo pozytywnych opinii i skład też mi pasuje, choć nie jest idealny. Aloes dobrze działa na moją skórę . Widzę, że ten szampon ma nawet olej arganowy.
Moje ulubione serum Bielendy
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora