Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-15, 18:33   #2299
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Aga Ka Pokaż wiadomość
świetny pomysł ,w tym celu pożyczę od brata nowy aparat ..rozłoże w sklepie statyw ..bo przeciez zdjęcie też musi być dobrej jakości ..żeby to póżniej wogóle odczytać ..myślę że nikt mnie nie zobaczy ,conajwyżej błysk flesza może mnie zdradzić . a tak na poważnie no przecież nie będę się wydurniać ze spisywaniem składów w sklepie jak nawiedzona....to by dopiero ekspedientki miały ubaw. Albo druga opcja wydrukowanie tabelek z netu i porównywanie ich póżniej w sklepie ... ku uciesze gawiedzi .........ja jednak ponawiam prośbę
Dokladnie ale ja jeszcze proponuje poprosic kogos o pomoc gdybys nie dala rady rozlożyc tego statywu albo miala problem ze zrobieniem zdjecia ...

Zdjecie zrobilam telefonem tylko ze z aparatem dobrej jakosci i wyszlo bez flesza wiec ani mnie nie oslepilo ani nikogo dokola i nikt wtedy nie patrzyl wiec nie musialam palic sie ze wstydu i zajeło mi to jakies 5 sekund wiec nie rozumiem takiego oburzenia:cool :

Mam prośbe Mianowicie chcialabym zeby ktos wskazal mi skladniki w tym kremie, ktore przyczyniaja do zapychania i powstawania pryszczy i zaskórników Wiem ze ten krem był już analizowany ale został oceniony bardzo pozytywnie i oceny w KWC tez ma dobre niemniej jedak ja dostalam po nim wysypu krost i chcialabym wiedziec co może byc przyczyną? Może jakies kwasy? Bardzo prosze o pomoc bo chcialabym wiedziec na jakie skladniki w przyszlosci uważac. Z góry dziekuje;*

AA Oceanic Young Krem matująco-nawilżający
Skład:Aqua, Glyceryl Stearate and PEG-100 Stearate, Dimethicone, Glycerin,Octyldodecanol, Niacinamide and Yeast Extract and Aesculus Hippostantum (Horse Chestnut) Extract and Ammonium Glycyrrhizate and Zinc Gluconate and Caffeine and Biotin,Distarch Phospate, Cetyl Alcohol, , Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride,Thymus Vulgaris (Thyme) Extract and Ichthammol and Thyme Oil and Salicylic Acid, Tocopheryl Acetate, Panthenol, 4- Methylbenzylidyne Camphor,Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben, Allantoin, Carbomer, Triethanolamine, Parfum, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora