Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetologia -studia wyższe.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-10, 13:40   #5
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Kosmetologia -studia wyższe.

Cytat:
Napisane przez k4s13k Pokaż wiadomość
ajj za duzo chyba Ci nie pomoge. Jestem z Białegostoku i u mnie wszyscy polecaja studium. Studia kosztuja okolo 6500zł więc tak łatwo Cie nie wyrzucą, praktyk jest bardzo mało, dziewczyny nie wiele sie uczą. Natomiast studium kosztuje okolo 100zł rocznie, więc trzeba sie naprawde starac zeby tam przetrwac. Prakatyk mają mnóstwo, nie raz chodzę tam na zabiegi i jestem bardzo zadowolona. Kształca sie naprawde zdolne kosmetyczki. Jedynym plusem studiów u mnie w mieście jest wykształcenie wyższe. Bo prace w zakładzie kosmetycznym jest cięzko znaleśc, nikt nie chce zatrudniac kosmetyczek po tej szkole.
Ta cena jest chyba malo prawdopodoba? Ja wlasnie zlozylam papiery na studium... koszty akurat tej szkoly sa stosunkowo niskie w porownaniu z innymi we wroclawiu... rocznie wychodzi 1 500 zl. Jezeli chodzi o przedmioty to m.inn.sa takie:
pracownia chemi kosmetycznej, dermatologia, fizykoterapia, kosmetologia,psychologia, ratownictwo,higiena,diete tykaspacjalizacja, pracownia kosmetyczna, anatomia. Czyli ogolnie uczysz sie:anatomii i fizjologii człowieka,higieny i ochrony zdrowia, dietetyki,kosmetologii,de rmatologii,fizykoterapii (światłolecznictwo, laseroterapia, elektrolecznictwo, masaż klasyczny i kosmetyczny),kosmetyki kolorowej - wizaż.

A co do praktyk nie wiem jak jest w innych szkolach ale w tej co ja wybralam jest 700godzin w okresie calego ksztalcenia-czyli dwoch lat. Mam cala rozpiske po ile godzin w kazdym semestrze z kazdego przedmiotu i praktyk.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując