Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-17, 07:12   #5607
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez blazedy Pokaż wiadomość
Proponuję zrobienie badania tarczycy. Nie bez przyczyny.
Jeżeli nie badałaś nigdy tarczycy może się okazać, ze to ona jest powodem przewlekłych bólów głowy.
Wiem to z własnego doświadczenia. Naście lat czułam się fatalnie, wiecznie zmęczona i przynajmniej 2-3 razy w miesiącu miałam takie dwu-trzy dniowe bóle głowy przy których "umieralam"
Męczyłam się strasznie, wykupowałam z aptek wyszystko co się dało i było przeciw migrenowe - takie były diagnozy lekarzy.
Okazało się, że mam b. dużą niedoczynność tarczycy, a żaden lekarz nie skierowal mnie przez te naście lat na takie badanie.
Jak ich nie powybijać
Przypuszczam, też ze moje plamy też są efektem tego właśnie hormonu.
Odkąd jestem pod kontrolą lekarską ( leczenie jedna tabletka dziennie} nie mialam bólu głowy dłuższego niż kilka godzin i był on sopwodowany raczej moim przemęczeniem w zwiazku z pracą.
A więc jeżeli masz przewlekle bóle glowy, plamy na twarzy i do tego czujesz się wiecznie zmęczona to najprawdopodobniej masz niedoczynność tarczycy.
Lepiej mieć ją pod kontrolą więc na wszelki wypadek polecam badania.
Takie badanie nie zaszkodzi a moze okazać się tak ważne dla Ciebie jak ważne okazało się dla mnie....
blazedyale fajowo,mamy nastepna doktorke.A masz kochana plamy?
A Ty co? Z nocki czy innego kontynentu?
wybacz myslalam,ze Ty idziesz spac.Czytam troche za szybko
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora