Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-07, 18:46   #577
pearlofasia
Przyczajenie
 
Avatar pearlofasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Zima południowa-Zdjątka tego egzotycznego typu urody:)

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
1. Radziłabym spuścić z tonu, bo obawiam się, że Twoja wypowiedź narusza trochę przyjęte tu przez zdecydowanie większą część osób dobre obyczaje.

2. Mieliśmy już w wątku o analizie kolorystycznej doczynienia z dziewczyną, która na podstawie jednej, słabej fotki formowała swoje sądy. Narobiła sporo krzywdy wielu użytkowniczkom określając je błędnie, w tym również mnie.

3. Napisanie, że jest jesienią jest sądem.

4. To, że ktoś posiada brązowe włosy nie oznacza, że jest jesienią. Może być też wiosną, latem czy zimą. Kolor włosów z tego co mi wiadomo, jest mało istotny przy analizie kolorystycznej.

5. Nie, nie jestem wszystkowiedząca i nie próbuję nawet być, bo szczerze powiedziawszy średnio mnie to kręci. Nie uzurpuję sobie także prawa do bycia czyjąkolwiek wyrocznią, dla mnie w kwestii analizy kolorystycznej jest nią JEDYNIE Truskawkowawiosna.

Nie czepiam się Ciebie, tylko Twoich słów. Gdyby inny użytkownik napisał to co Ty "czepiłabym się" go dokładnie w ten sam sposób.

Z mojej strony koniec tematu.

Nie sadze.Zachowujesz sie tak i czepiasz sie mni od poczatku.Napisałam ze kolezanka jest CHYBA jesienia CHYBA a nie napewno a ty sie wywyzszas i ty mowisz zebym sie podszkolila od razu pokazyjac mi tu swoja wyzszosc.I powiem tu teraz cos na koniec mojego pisania na tym forum.Mi sie slabo robi jak ja czytam caly ten watek i patrze jak co druga dziewczyna sie pyta czy jes zima poludniowa a prawie kazda z nich ma pomalowane na czarno albo ciemno wlosy i wypudrowana twarz+typowo polska rysy twarzy.nie chce i nie bede si tu dluzej udzielac na tym forum bo mnie to juz denerwuje.oceniajcie sie same jakimi typami jestescie a mnie nie musicie sluchac bo ja gadam glupoty wedlug ciebie.A to ty Tulipanna naruszylas dobre zasady tego form pierwsa bo sie nie sympatycznie do mnie wyrazalas.I mozesz mi mowic to co wczesniej ty do mnie mowilas a ja i tak wiem swoje bo wystarczy wyjsc na ulice i zobacyc na wlasne oczy ta mnogosc typow zima poludniowa w Polska.A ja nie zamierzam dluzej tu sie klocic i przekonywac do moich racji.Prawda jest taka ze wiekszosc z was chce na sila zmienic swoj typ uroda i wychodzi to co wychodzi.Pozdrawiam i zegnam.Dowidzena xxx
pearlofasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując