Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd przywozić odzież do sklepu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-16, 08:12   #21
hej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Skad przywozic odziez do sklepu ???

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;10486754]Ja sobie w sierpniu otworzyłam mały sklepik z bielizną, piżamami i rajstopami i muszę przyznać, ze to coś w co warto zainwestować. Ja do tej pory ruch jest cały czas. Maly przestój był w październiku, ale nie narzekam =) zastanów się nad takim interesem =)[/quote]

Witam serdecznie! W jak dużym mieście otworzyłaś taki sklep? Ja się właśnie zastanawiam nad tego typu sklepem. Dodałabym jeszcze sztuczną biżuterią. Jeszcze myślę nad sklepem dla kobiet w ciąży, czyli ubrania ciążowe i wszystko co jest potrzebne kobiecie w tym okresie no rzeczy potrzebne do wyprawki. Boję się że moje miasto (20 tyś) może okazać się za małe. Nie wiem co wybrać! Kobietki poradźcie co lepsze. Zaznaczę,że takiego sklepu dla kobiet ciężarnych nie ma. Sklepu takiego typowo z samą bielizną też nie ma. Bielizna jest tylko w kilku miejscach ale jako dodatek. Rzeczywiście kupić fajne, dobre jakościowo skarpetki graniczy z cudem. I to jest albo b. droga albo chińszczyzna. Jaką firmę byście polecały aby była umiarkowana cena a dobra jakość? Liczę, że ktoś mi poradzi. Na jednym forum się logowałam ale tam chyba sami amatorzy którzy nic nie chcą doradzić a sami wiele pytają. Żadnych konkretów. Miłego dnia życzę wszystkim którzy to będą czytać. Pozdrawiam.
hej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując