Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-14, 14:01   #3319
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Chyba im napiszę takie pismo, że choćbym nie wiem jak się dobijała, to żeby mnie nie wpuszczali do tego sklepu Ziai...

Dostałam też garść próbek. Kubeczek stał się moim ulubionym i jedynym do picia a myjki jeszcze nie używałam
Jestem opętana i potrzebuję egzorcysty
Hehehe, kupilas to w tym sklepie, ktory byl podawany jako sklep w ktorym mozna kupic tez pelen asortyment ziai przez internet (jakos nie umiem inaczej tego w slowa ubrac, mam nadzieje, ze przekaz jest czytelny)?
Super rzeczy, no a kubeczek bardzo ladny, lubie wlasnie takie kubki w czystej formie. Czy mozesz mniej wiecej podliczyc ile wydalas w tym sklepie? Jestem ciekawa, czy do internetowych zamowien tez dokladaja takie gratisy.
Ja sie duzymi krokami zblizam ponownie do drogerii, z ktorej wyszlam (i weszlam!) bez Ziai i portfela, wiec po urlopie zaczne sie nacierac i szorowac. O ile sie nie wkurze i nie kupie wczesniej nowiuśkiego pomaranczowego Palmolive Thermal Spa, bo wedlug mnie podobnie pachnie do Masla pomaranczowego, a ma mniejsza butelke --> szybciej sie skonczy --> bede mogla szybciej kupic jakas inna nowosc
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora