Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-03, 13:40   #4684
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
paletki rozy scotta sa genialne mam w planach skompletowac wszystkie poki co bedzie ta brandy wine, mam posh i leci do mnie venus upolowana na ebayu
to jest tak, ze sa 2 matowe odcienie i jeden rozswietlacz. Niby kazdy odcien sluzy do czegos innego, jeden do modelowania, jeden do nadania koloru a jeden do rozswietlenia nie da sie chyba nimi zrobic plam ani smug, idealnie sie rozprowadzaja, sa takie delikatne i jakby poltransparentne mimo, ze roz jest wsciekle rozowy to efekt moze byc nawet malo widoczny jak tylko raz pacniesz pedzlem wedlug mnie sa swietne
teraz tylko musze poczekac az zrobia promocje na sun dance ,honey i musze zlapac gdzies sambe

z kryolanu mam ten bialy matujacy i ten niby transparentny bialy faktycznie wysusza i lekko sciaga skore, nie uzywam go czesto
transparentny niby jest ok, ale wcale jakos rewelacyjnie nie matuje
clinique u mnie najlepiej wychodzi, matuje ladnie, buzka jest gladka i nie zapycha ani nie wysusza
teraz mam w planach jeszcze przetestowac z MACa Blota wypkiego, ale klinika i tak mam caly czas w zapasie

wystarczy poczytac recenzje paletek i juz sie je chce
http://www.makeupalley.com/product/s...=Find+Products
dzięki za opis
kusisz......
no i cena zachęcająca

ja z kryolana też mam oba - biały do makijaży ślubnych - sobie go aplikuje sporadycznie bo mam wrażenie że schnę na wiór
i ten transparentny normalny też tak jak u Ciebie - jakoś nie matuje szczególnie a też sucho jest;
dobra - to klikam cliniqa ( jutro tylko sprawdzę czy 02 czy 08) a jak do Ciebie dojdą róże i będziesz zadowolona to i róże klikam;
i pomadki znów poszły w odstawkę......

tylko nie wiem teraz czy ciemniejsze brać czy te jaśniutkie.... ale chyba ciemniejesze bardziej praktyczne?
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?


Edytowane przez mejkapownia
Czas edycji: 2009-09-03 o 13:42
mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora