Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-08, 13:05   #1901
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lorane Pokaż wiadomość
Kazda cera jest inna i filtr sie na niej inaczej zachowuje, dlatego niestety trzeba sie przekonac na wlasnej skorze, co nam odpowiada. Pouzywaj i obserwuj czy nic Cie nie zapycha.Jesli wczesniej uzywalas tylko lekkich kremow to napewno na poczatku bedzie Ci ciezko sie przyzwyczaic, filtry sa w wiekszosci jednak bardziej tresciwe. Makijaz mozesz jak najbardziej robic, musisz tylko odczekac ok 10-15min az filtr sie wchlonie, reszte proponuje przypudrowac jakims primerem mineralnym lub skrobia z mazidel. Na zmatowiona juz buzie mozesz nakladac mineraly, sama stosuje taki makijaz i jestem zadowolona
A no wlasnie chyba nie ma juz skrobii na mazidlach. Szukalam wczoraj i nie znalazlam A za pare dni chce zrobic duze zamowienie i chcialabym ja wziac za jednym zamachem (czyt. przesyłką).

Posmarowałam się tym LPR Anthelios XL 50+ i faktycznie straszny tłuścioch, chyba z godzine sie wchłaniał, mam nadzieję, że mnie po nim nie wysypie

Oj czuję, że ciężka przeprawa będzie z tymi filtrami... A jak używasz kremu żeby wyszło te np. 2mg na cm2 skóry? To chyba nie wychodzi jak łyżeczka do herbaty np? Bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazic

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2009-09-08 o 13:08
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora