Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-05, 13:51   #1383
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Ten filmik byl juz wklejany pare stron wczesniej Nie powiem, tez mial wplyw na moja decyzje co do zakupu tych dieni Co do Twojego pytania - ja jestem blondynka i uwazam, ze te cienie pasuja do mnie rewelacyjnie (hahaha takie tam moje skromne zdanie). Ale to pewnie zalezy jeszcze czy jestes typem cieplym czy zimnym, itd. Choc jak na moj gust te kolory naleza do kategorii zdecydowanie bezpiecznych

Możliwe, że byl wklejany, a ja nie dostrzegając jeszcze potrzeby posiadania cieni nie zwróciłam uwagi
Aż nagle TA-DAM potrzebne mi cienie
Urban jeśli moge Cie jeszcze pomęczyć A Ty jakim typem jesteś ciepłym czy chłodnym? Ja raczej ciepłym, z natury jestem szatynką, a robie się na blond (w wakacje bardzo jasny) a teraz przymierzam się do balejażu blond słoneczny z ciemnym blondem. Oczy piwno-zielone.
DO tej pory używałam cieni: fioletowych - świetnie podkreślają zieleń oczu, na codzień czarnej kredki i granatowego cienia, też ładnie no i wszelkiego rodzaju szarości.
Nie ma nic w neutralnych kolorach i tak dumam czy aby nie potrzebna mi ta paletka...
Muszę jescze poszukać jakichś makijaży z tymi cieniami
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora