Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyczka-trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 16:27   #38
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Smile Dot.: kosmetyczka-trądzik

Cytat:
Napisane przez taniacos
Kosmetyczka trądziku nie zwalczy,może w tym pomóc dermatolog,zapisana przez niego kuracja,zmiana trybu życia,zmiana nawyków żywieniowych oraz ty sama jeżeli własciwie zadbasz o swoją skórę i dobierzesz własciwe kosmetyki.To wszystko może przyczynić się do zmniejszenia lub wyleczenia trądziku ale nie licz na cud to nie działa od razu.Kosmetyczka może zadbać i pokazać tobie jak pielęgnować skórę.
Nie mam aż takiego trądziku na twarzy(mam wągry na nosie i czasem jakieś male pryszcze) ale mam na plecach z kilkanaście. Nie chcę brać jakiś antybiotyków bo sobie żolądek zmarnuje, żywię się jak należy i może kosmetyczka mi pomoże.
Bylam wczoraj u tej kosmetyczki, twarz mi oczyścila nareszcie . Jak mi wyciskala te syfki to myślalam że padnę (tak strasznie bolalo) ale akurat gościu w radiu mówil, że jakieś tam zmagania to tak jakby leczyć biegunkę papierem toaletowym i mialam bardzo umilony pobyt W piątek idę żeby oczyścila mi plecy... Chyba umrę z bólu... Nie wiecie może jak się nazywają jakieś kosmetyki przeciwtrądzikowe z apteki (są La Roshe i jeszcze jakieś tańsze) jakieś na Ivo...cośtam. Pozdrawiam
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując