Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy grzywkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-12, 12:48   #498
basia188
Raczkowanie
 
Avatar basia188
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Nowa Wieś
Wiadomości: 259
GG do basia188
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
basiu, szczerze pisząc, to najbardziej podoba mi się wersja nr 2, czyli taka naturalna. Grzywka do brwi ale nie prosta jak od garnuszka (zainteresowane przepraszam za porównanie), tylko trochę postrzępiona. Wyglądasz w niej dziewczeco i świeżo, jak sympatyczna dziewczyna. Pozostałe wydaje mi się, ze do Ciebie nie pasują. Poza tym taka grzywka do brwi łatwo daje sie modelowac to na prawo, to na lewo, albo mozna podpiac, jak się juz uprzesz No a platyna..

Ale to tylko moje zdanie, pamiętaj, ze innym moze podobac się zupełnie co innego.


Wiem w tej platynie okropnie i masz racje ta grzywka prosta jak od garnuszka heheCzyli zostaje mi zapuszczanie jej a potem ja troche wycieniuje by nadac jej letkkosci
__________________
MÓWIŁAM,ŻE CHCĘ ŻYĆ BEZ CIEBIE..NIECHCIAŁAM.MÓWIŁ AM ŻE CIĘ NIEKOCHAM...KOCHAŁAM..KRZ YCZĘ..NIKT MNIE NIE SŁYSZY..ODCHODZĘ.NIKT SIĘ NIE ODWRACA...CZEKAM W SAMOTNOŚCI..KOCHAM BEZ WZAJOMNOŚCI..JEDYNA RZECZĄ JAKIEJ PRAGNĘ JEST TO ABYŚMY KIEDYŚ MOGLI NA NOWO ROZPOCZĄĆ TO CO TAK SZYBKO SIĘ ZAKOŃCZYŁO..
basia188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując