Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-14, 09:49   #2225
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Wiem
Od dominiki kupilam w sumie ok. 20 odsypek,i sa swietne.
Jeszcze nigdy nie mialam tak pieknych kolorkow.
Kazdy z nich jest niepowtazalny, Nigdy nie spotkalam sie z czyms takim np. Braz mieniacy na niebiesko, na zielono, czy tez niebieski mieniacy na fiolet.. Kazdy jest inny,oraz kazdy ma to "cos" w sobie,jestem zauroczona
Mam tez te odsypki od Bebe40,oraz prozakupy,i one takze sa takie niepowtazalne, z nich mam np. vanilla i on jest bialo-kremowy,i mieni sie na rozowo ,oraz zloto,a konsystencja jest taka jak w Blue Brown, Rose jest konsystencji Hellium, a Tea Time jest konsystencji Naked.
Podalam takie 3 rozne konsyst. jakie zauwazylam w swoich pigmentach,
Jezeli macie takie kolorki ,to powiedzcie mi czy u Was konsyst. sie zgadzaja,z moimi...
Nie potafie sama stwierdzic tego,czy mam oryginaly,czy podruby,nie znam sie na tym.A sporo kasy na to wydalam.
Dlatego tak Was o to mecze...

Prosba
Z grubsza wszystko się zgadza, może jeszcze zajrzyj na wątek ze swatchami i spróbuj porównać. Link w pierwszym poście.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Wiadomość ze Specktry - do grona pigmaczy dostępnych w salonach MAC (vanilla, violet, melon, naked, tan, old gold, blue brown, fuchsia, teal, rose, golden lemon, golden olive, kitschmas, copper sparkle, dark soul, cornflower) dołączy też kilka pigmaczy ze sklepów pro: magenta madness, gold, full force violet, grape, rose gold, neo orange, antique green, bright fuchsia.

Dodatkowo pojawiły się swatche nowych kolekcji.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora