Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-24, 19:41   #781
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tak mieszam dokladnie ten 89 to jasny bezowy blond zrobie wszystko jak mi podala bunny 30ml bezu i 10ml popielu. Mam nadzieje ze lacznie jedna tubka mi wystarczy, wtedy popielu zostanie mi na jeszcze 3 kolejne farbowania



Bunny nie bierz tego co napisala Anna tak do siebie.. Wiadomo gdybys mogla kupowalabys psince same najdrozsze rarytasy, jak kazda z nas. J udzielalam sie bardzo dlugo na takim forum o beaglach ale juz mialam szczerze dosc i odeszlo w zapomnienie. No bo ile mozna sluchac komentarzy czym to ja karmie psa, ze to najgorze g....no, jak nie mam tyle kasy to po co mi pies, ze beagl nie moze zostawac sam w domu dluzej niz 3godz bo jest taki towarzyski i bardzo sie meczy itp. Pisaly to glownie kobiety, ktore jak wnioskowalam nie pracuja, siedza calec dnie z pupilem w domu i maja bananowych mezow, ktorzy na to wszystko zarabiaja i dlatego mogly tak wypieszczac swoje pieski... Niestety nie kazdy ma tak kolorowo..Zycie. Moja Mona zostaje sama na 6-7godz, za to wynagradzam jej to dlugimi spacerami, zabawa i miloscia, uwielbiamy sie tulic mysle, ze to jest najbardziej potrzebne psu do dobrego samopoczucia oczywiscie jedzenie jest niemniej wazne ale nie popadajmy w przesade. Jak nie mamy dla siebie na kawiory to i psu nie wyczarujemy. Z marketowych karm najlepsza jet pedigree, wiec jesli na nia bedziesz mogla przeznaczyc swoje pieniazki to polecam Ci a zczasem kto wie moze bedziesz kupowac swojej niuni royala czy jakiegos innego hillsa

Anna oczywscie tego co napisalam w zadnym wypadku nie odnosze do Ciebie
To życzę Ci abyś była zadowolona z efektu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora