Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:59   #1996
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No bo mi wywaliło na brodzie i wyglądam jakbym miała paraliż szczęki jak się uśmiecham



No zdecydowanie - tamten wręcz na mnie wisiał :/



Jutro obiecuję

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------



Też mam avasta, nie strasz
no mowie wam masakre przezylam w jednej chwili... poprzedni komp mialam tak zjechany wirusami ze sam sie wylaczal po uruchomieniu i format dysku byl co pol roku a teraz mam nowiuski komp zaledwie 1,5 roczny i bylam przerazona ze cos mi sie znow zrypie, a tz juz spi...
ale ten cholerny awast co rusz ma jakies bledy... ja mam darmowa wersje i ustawiona na samoaktualizacje i jak pobiera 3x dziennie to co rusz jakis syf pobierze i potem cuduj ale tak jeszcze nie mialam

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuje bunny.Wiem,wiem ze dla Ciebie to ogryzki jedynie

Oj no to przeżyłaś zgrozę.Ja się na tych anti wirach nie znam i w ogóle na programach.Mam brata informatyka wiec on mi zawsze wszystko robi.Wiec nie pomogę I SO SORRY
ja tez sie zbytnio nie znam, dlatego zaraz szukam pomocy na stronkach informatycznych i tym razem sie udalo, ale juz na zawal schodzilam... jeszcze nawet kompa nie splacilam do konca
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora