Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - egzamin praktyczny z kosmetologii
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-19, 15:46   #5939
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Historia moich rzęs jest trochę dłuższa .. Padłam ofiarą dziwnej reklamy - bo w tym salonie są też fryzjerki i jedna miała takie rzęsy zrobione. Zapytałam gdzie robiła - a ona, że u Pani Patrycji - powiedziała to tylko dlatego bo stało dużo osób przy recepcji by zrobić darmową reklame. Na końcu sie okazało, że robiła gdzie indziej ..

Cytat:
poprostu twoje oczy zareagowaly alergicznie i zamiast skubac trzeba bylo isc na usuniecie
Wszystko bardzo fajnie .. tyle, że ja pytałam ją czy nie będę miała żadnego dyskomfortu w końcu to jest jakieś obce ciało przyklejone do moich rzęs. Mówiła, że nie nie nie - ona ma najlepsze produkty i taka sytuacja nie ma miejsca i różne inne bla bla bla.. Potem okazało się, że używała najtańszego zestawu kupionego z Allegro a szkolenie było robione przy 'KAWIE'.
Skąd to wiem - nauczycielka pracowała w tym salonie i właścicielka Salonu robi dużo błędów przy zabiegach. Operuje również laserem - jednej babeczce zrobiła depilacje bikini - efekt ślady blizny jak rozstępy i jeszcze wmawia klientom, ze TO TAK MA BYC.


* a tak po za tym to bardzo ładna stronka
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-06-19 o 15:47
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora