Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ziemia Egipska IKOS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-02, 10:15   #3
Freya88
Raczkowanie
 
Avatar Freya88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 45
Dot.: Ziemia Egipska IKOS

Cytat:
Napisane przez cekinka88 Pokaż wiadomość
Cześć Wam,
mam do Was takie pytanie
zamówiłam z allegro ziemię egipską firmy IKOS odcień naturelle 7g i mam pewne zastrzeżenia...

Moja Mama ma ziemię egipską firmy BI KOR i jej ziemia praktycznie się nie świeci, nie ma tak wielkich drobinek i przede wszystkim nie kruszy się! W ogóle się nie osypuje obojętnie na jaki pędzel się ją nabiera...

Moja ziemia firmy IKOS strasznie się kruszy i strasznie się świeci. Wszędzie w internecie czytając opinie o tych dwóch ziemiach pisano, że NICZYM się nie różnią. Jestem zawiedziona. Miałam zamiar używać jej nie tylko na kości policzkowe, ale też na całą twarz, szyję i dekold. Jednak te drobinki bardzo mi przeszkadzają no i to że się kruszy i osypuje myślę, że przyczyni się do tego iż szybko się będzie zużywała...

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto ma ziemię firmy IKOS i czy u niego jest to samo? Może być tak, że sprzedano mi podróbkę?

Wstawiam zdjęcia żeby pokazać dokładnie mój problem.

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
Jestem szczesliwa posiadaczka tej ziemi i powiem ,ze jestem z niej bardzo zadowolona ,ziemia w zaden sposob sie nie osypuje a juz napewno nie kruszy ,nie posiada w sobie zadnych drobinek brokatu ,owszem rozswietla delikatnie skore,ale jest to zdrowy subtelny blask.Uzywam jej na cała twarz a takze na dekolt od ponad dwoch lat ,ziemia jest mega wydajna i po tak długim stosowaniu wyglada nadal jak na poczatku.Dołaczam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo_00004.jpg (33,8 KB, 397 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00009.jpg (35,9 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00010.jpg (20,5 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00011.jpg (22,2 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00012.jpg (25,1 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Photo_00013.jpg (22,2 KB, 261 załadowań)
Freya88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując