Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-16, 22:06   #2650
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Bronzer H&M odnotowałam w myślach, ale kupię go dopiero jak wykończę swój bronzer z Essence (czyli chyba nigdy, bo używam go od czerwca niemal codziennie i końca nie widać :P)

Ja w domu mam opinię rekordowca, ogólnie zawsze jestem wszędzie gotowa na 10 minut za wcześnie, nawet jeśli zaśpię (chyba że jakieś skrajne przypadki są :P). Jednak mimo to potrzebuję na zebranie się ok. 45 min (mam zawsze ten sam schemat i jak zmienię choć jedną rzecz w kolejności to wpadam w panikę, że się nie wyrobię trochę chore :P pobudka -> mycie włosów -> śniadanie -> suszenie włosów -> mycie zębów -> makijaż). Trochę tęsknię za czasami, kiedy rano nie myłam włosów (miałam długie i na noc zaplatałam mokre w warkocz a rano tylko rozpuszczałam i ewentualnie podsuszałam), wtedy to mi 30 min na luzie wystarczyło :P

A tak poza tym jutro po zajęciach idę na zakupy w ramach wynagrodzenia sobie pierwszej serii kolokwio-egzaminów, teraz z tydzień względnego spokoju przed kolejną falą
No to ja mam mniej więcej podobnie, ale nie myję włosów rano. Powodem moich opóźnień jest tylko i wyłącznie mój brat zajmujący łazienkę :P Więc jak wychodzimy o tej samej porze to staram się wbic tam pierwsza, bo on na przykład juz myje rano włosy i spędza w łazience dwa razy tyle czasu co ja
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora