Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - propozycja studniówkowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-08, 10:30   #41
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: propozycja studniówkowa

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny za komentarze i slowa krytyki

mona1978 w rzeczywistosci oczy byly troche ciemniejsze, ale fakt, ze chcialam zrobic lekko przydymione, tylko dziwnie sie w takich czuje i nie wiem czy nie krepowalabym sie na studniowce

ogólnie rzecz biorąc to chciałabym zrobic delikatne kreski eyelinerem i dolepic kępki rzęs, ale niebardzo potrafie, kresek na sobie wogole nie umiem zrobic, poprostu nie moge sobie siebie wyobrazic z takim mocnym makijazem (duzo lepiej wychodzi mi malowanie kogos innego); myślałam o pójsciu to salonu kosmetycznego, moze tam mi doczepią te rzęsy? bo na caly makijaz nie chcę isc, jakos nie ufam tym "fachowcom"

olivia7 rozumiem, że poprzedni makijaz mogl się bardziej podobac (miło), jednak byl on w innej kolorystyce i nie mogę go zrobic na studniowke, bo byl chlodny i nalezy tez zwrocic uwage na to, że jest to impreza w pewnym sensie "szkolna" i nie wiem czy wypada miec tak mocno podkreślone oczy...nie mniej jednak proszę o rady, jak ulepszyć tę wersję kolorystyczną makijazu...
może zamiast ciemnych ust dac jasne, tylko w cieplejszym odcieniu?


dziękuję za komentarze, po studniówce napewno wkleję kilka zdjęc i mam nadzieje, ze będę się dobrze bawic
Wydaje mi się że jeżeli masz tego typu wątpliwości to nie robó makijażu typu smoky. Najważniejsze to czuć się dobrze i pewnie! Twój próbny makijaż będzie doskonale pasował a z perłami da niesamowicie elegancki efekt. Będziesz wytwornie wyglądała Jedyne co to możesz odrobnię mocniej podkreślić oko i dodać troszkę ciemniejszego cienia w kąciku i w załamaniach (tak jak dziewczyny doradzały) ponieważ musisz pamiętać, że będziesz sie bawiła przy sztucznym i dość ciemnym oświetleniu.

Udanej zabawy
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując