Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 16:47   #2896
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
yyyy moze mam chwilowy przesyt kosmetyczny denerwuje sie, ze tak duzo tego mam i nie mam kiedy uzywac te kosmetyki sie tak wolno zuzywaja wczoraj kupilam troche rzeczy na pacie, ale to glownie prezenty mikolajowe dla przyjaciolek sobie tylko zapas na 2 lata kremow do rak bo z takiej okazji to grzech byloby nie skorzystac dzis kupilam krem do rak z alterry ten nowy z rumiankiem i jest bardzo fajny
Napisalam pani maila w piatek i czekam na jej propozcyje rozwiazania sporu jesli sie nie dogadamy to sprawa trafi do sadu
beeets Ty jestes najabrdziej obeznana w sklepach z ddd jest cos gdzie dostane hydrolaty??
niestety mi się ostatnio popsuł krem z neobio

http://ecospa.pl/

O dwufazowym koncentracie różanym:
"Anti-aging funkcja tej wspaniałej dwufazowej pielęgnacji różanej AnneMarie Börlind gwarantuje skórze odzyskanie blasku i witalności dzięki szybkiej i trwałej redukcji zmarszczek i ujędrnieniu. Zapewnia to specjalnie dobrany skład preparatu z wartościowymi olejami roślinnymi( ojej jojoba, olej z orzechów makadamia), wyciągiem z kwiatów szlachetnej bio-róży damasceńskiej i ekstraktem z buraka. Wysokowartościowy bio-ekstrakt z czerwonego buraka bogaty w minerały i witaminy A, B, C i PP. W skuteczny sposób niweluje zaczerwienienia oraz uszczelnia popękane naczynia włosowate. Wzmacnia barierę ochronną naskórka oraz chroni przed przedwczesnym starzeniem się ze względu na silne działanie antyoksydacyjne. Burak bogaty jest w higroskopijne cukry absorbujące i utrzymujące wodę w skórze, czyniąc ekstrakty z niego dobrymi nawilżaczami. Ponadto, ekstrakt z buraka, jest źródłem drogocennych protein. Komlpeks anti-aging pielęgnacji różanej wzbogaca też olej jojoba zawierający dużo witaminy A, która wspomaga naturalne funkcjonowanie skóry, witaminę E, która przyspiesza regeneracje skóry i spowalnia proces starzenia się, witaminę F, która działa immunostymulujaco na skóre Olej jojoba charakteryzuje się idealną wprost czystością, nie zawiera pestycydów i innych substancji trujących. Skóra zostaje odpowiednio nawilżona, jest miękka i jędrna."

trzeba pomyśleć nad maseczkami domowej roboty z buraka
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-11-30 o 17:04
beeets jest offline Zgłoś do moderatora