Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-25, 14:45   #2251
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Poczekaj. Znajdę odpowiednik i dam Ci znać.
Oki

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś zainteresowana, to mogę ci zrobić odsypkę Soft Touch do testów.
Dzięki, ale nie mieszkam w Polsce, więc niestety nie biorę udziału w różnych wymiankach i odsypkach

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No to ja mam to samo z mineralami teraz. Do tego podobnie jak u Ciebie twarz wyglada nieswiezo i ciezko. Jedynie Lucy Minerals sobie radzi, tylko ze kolory mi nie odpowiadaja. Zainwestowalam w baze Ery MInerals i coprawda przeluza trwalosc, ale ta nieswiezosc cery, ktora i tak sie uswidacznia przy typowo suchych podkladach. Jednak mam nadzieje, ze u mnie to wynik pogody , bo wiosna/latem minerały zawsze kiepsko sie u mnie sprawowaly, tylko ze nigdy nie mialam takiego efektu ziemistej , nieswiezej i postarzalej cery. WIec nie wiem, a mineraly tyle dobrego zrobily dla mojej cery, ze nie chcialabym sie z nimi zeggnac.
U mnie chyba tak było od początku, po prostu nie chciałam dostrzec tego efektu, ale w końcu przyszło zmęczenie materiału.


Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Z EDM moze Nick Nack jeszcze? Z tego co pamietam dosc fajny byl. I tez taki wlasnie delikatny, chociaz nie wiem czy byl matowy Ewentuallnie z Amilie Dusty Pink , niby jest rozswietlajacy, ale po nalozeniu i roztarciu bardziej matowo-satynowy, przynajmniej u mnie.
Miałam kiedyś Nick Nack, ale chyba coś mi nie do końca w nim pasowało.

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Również przymierzam się do kupna Foxglove, szkoda że nigdzie nie ma swatchy róży Clair oraz opinii o jakości Jednak uważam że 20 zł za 3 gramy produktu to nie jest wysoka cena np Amilie ma 4 gr za 30 zł, a Annabelle 40 zł również za 4 gr.

Trochę sobie sami przegrzebali sprawę, bo otworzyli sklep, ale był problem z próbkami, a wiadomo, że mało kto chce kupować w ciemno pełny wymiar czegokolwiek. Może też nie przyłożyli się do współpracy z blogerkami, a w ten sposób można się szybko wylansować ze swoim produktem.
co do kontaktu z potencjalnym klientem to nie narzekam, pisałam do nich jesienią ubiegłego roku w sprawie właśnie tych próbek róży, to mi odpisali, że planują, podali termin, ale coś się to przedłużało, a w końcu w grudniu mi napisali, że jak jeszcze jestem zainteresowana, to mogą mi wysłać, no ale ja już wtedy wyjechałam z Polski. Także jakby co, to się starali

Ciekawi mnie ten Foxglove, chociaż jeszcze bardziej podobają mi się odcienie rozświetlające, no ale one w moim przypadku nie wchodzą w grę

A tak w ogóle to nie ograniczam się to róży mineralnych, więc jak ktoś zna odcienie drogeryjne podobne do Romantic, to też chętnie obczaję Pytam Was, bo tu zawsze jest dużo osób "w temacie". Na forum Wizażystka nawet nie ma żadnego dużego wątku o różach Nie rozumiem czemu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując