Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-09, 20:55   #4233
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Użyłam go dopiero ze 3 razy, bo w trakcie takich upałów jakie były jedyne na co mam siłę to nałożenie filtra 50+ i szczerze mówiąc to nie wiem co mogę teraz o nim napisać byłam bardzo poirytowana jak zdążyłam go nabyć i zamiast następnego dnia nałożyć i cieszyć się próbowaniem musiałam się zalepić filtrem, żeby się na raczka nie spiec

Będę na pewno używała w weekend pod makijaż na wesele więc się przyjrzę jak mi się na nim podkład zachowuje itd. Panie w sklepie mówiły mi, że to bardziej ma być kosmetyk pielęgnujący. No czy ja wieeeeem... zbyt dużo pielęgnujących składników to on nie ma dla mnie będzie bardziej przyjemną pielęgnacyjną bazą pod makijaż, ale na pewno nie zastąpi mi moich kremów i serum. Jest przyjemny w nakładaniu, szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej nieprzyjemnej warstewki na skórze. Ja mam cerę raczej się przetłuszczającą i wydaje mi się, że trochę utrzymał ją w ryzach, ale nie sprawdzałam tego za bardzo, bo nie miałam jak i kiedy.

Na pewno będę miała więcej do powiedzenia po weekendzie Nie będzie mi się nigdzie spieszyć, nałożę go bez pośpiechu, pooglądam jak wygląda cera z nim i bez niego i dam znać

A, ważne, nie zapchał mnie, jakby był zapychający to już bym wiedziała, bo raz usnęłam nie zmywając go z twarzy, a mnie zapchać bardzo łatwo.
Póki co czuję się zachęcona do tego produktu No właśnie ja go chciałam stosować jako bazę pod makijaż. Na krem.
Czekam w takim razie na dalsze Twoje wrażenia na jego temat. Z góry bardzo dziękuję
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora