Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-10, 00:15   #4248
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5203310 2]I już się zaczyna cudowanie z klubami, 'elytą' i zamkniętym kręgiem wtajemniczonych
Kiedyś wchodziłam częściej na ten wątek ale od dłuższego czasu widzę, że zrobił się tutaj taki jakiś klikowaty układ. Tylko Marta serdeczna dla każdego jak zwykle

Atomsfera zaczyna przypominać tę na tym drugim wątku, od którego tak miał się podobno różnić.

Co tak niektórych uwiera, że ktoś kupuje coś i potem to sprzedaje, to ja tego nigdy już chyba nie pojmę. Kupiła laska coś tam w sklepie kiedy była promocja, dostała box i miała prawo zrobić z nim co che. Ukradła ? Chyba nie. Więc o co ten bul ?
Jak dzieci się tu co niektórzy zachowują. A ona mi zabrała ! Ja tesz kcem !!! Może jeszcze: jesteś u pani ?

Jaja jakieś.

I żeby nie było - nie mam nic wspólnego z aukcjami na Allegro, osobiście się dziwię tej osobie z linków wyżej, że sobie tak swobodnie handluje już prawie w ilościach hurtowych, a ani słowa nie ma o tym, że to firma i że wystawia rachunki. No ja bym po nocach spokojnie nie spała na jej miejscu. Ale to jej sprawa. Mi to lotto.

Dziękuję za uwagę. Ciao.[/QUOTE]

Ta?
A jak Ci próbki w Sephorze nie dają to później gdzie jest żalenie? Na tym wątku właśnie. A co pracownice robią z próbkami? Sprzedają na allegro. Tu sytuacja jest podobna.
Ja Boxa mam, zdążyłam i cieszę się bardzo ale wiele dziewczyn na boxy się nie załapało i to o właśnie te dziewczyny mi chodzi. I uwierz mi nie mam bólu d*py bo koleżanka mogła sobie i 10 tych boxów wziąć ale nie ma czym się chwalić. Mam wrażenie, że wiele osob na tym wątku siedzi i poczytuje tylko dla wzbogacenia się- zwykli handlarze z allegro. Pamiętam taką sytuacje z perfumami Keiko Mecheri. Były 2 sztuki, jedna z dziewczyn dała mi linka, wcześniej sama kupiła po czym wchodzę w link, a perfum nie ma. Perfumy kosztowały 250 zl, a druga osobą która je kupiła był właśnie znany na perfumowym handlarz z allegro który te perfumy sprzedał za 500 zł. I co teraz? Chyba wiadomo że lepiej jakby te perfumy wzięła bliska osoba która będzie miała z tego radochę, a nie jakiś handlarz !. O to mi się rozchodzi cały czas.
Wątek jest po to żebyśmy my z niego korzystały dla własnej frajdy i zaoszczędzenia pieniędzy, a tu przyłazi jakiś chytrus który wykupi wszystko i sprzeda dla zysku.

Ja tylko zaproponowałam pewne rozwiązanie, uwierz mi nie mam cisnienia na żadne kluby bo w tym wątku jest chyba najlepsza atmosfera i super dziewczyny z ktorymi nie tylko można pogadać o zakupach ale i na inne tematy, ot taki wątek plotkowy, luźny. I wcale nie chciałabym klubu tylko wpieniają mnie sytuacje opisane wyżej. No cóż mogę być z tym sama, trudno .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-07-10 o 00:18
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora