Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-10, 00:39   #514
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Możesz napisać coś więcej? Chodzi Ci o np. miekką szczoteczkę do zębów? I jak to pomaga na suche skórki?
Na przykład. Ja sobie sprawiłam nawet taką malutką, dla niemowlaków, z gumowym gryzakiem bo wygodnie się ją w ręce trzyma Masuję nią skórki raz na kilka dni w trakcie olejowania. Mam też taką do mycia twarzy, czyszczę nią upierdliwe brudki spod paznokci, albo właśnie masuję skórki w kąpieli. Działają jak peeling mechaniczny, ścierają martwy naskórek, dlatego przy rankach, krwawiących zadziorkach, tym bardziej ropiejących zastrzałach nie polecam tej metody.

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
Regista - w razie potrzeby używałam, teraz ten balsam zielony SH też między innymi ma usuwać. Ale ich w miarę jest jakby mniej, jakby niższe ale np nagle pojawiają się miejscami suche zadziory...
Widocznie masz skłonności do przesuszania się skórek i zostaje Ci stosować regularnie to, co u Ciebie działa. Skoro żele do skórek pomagają, to używaj, nie musisz jakoś często, ale wtedy, kiedy jest taka potrzeba. A kiedy olejujesz paznokcie, dajesz tuż przed lub tuż po kremu do rąk? Bo niektórych gołe olejki, bez dodatku emulgatora, wysuszają. Wtedy wystarczy już na dłoni pomieszać olejek z kremem, lub olejować mokre dłonie i paznokcie i jest całkiem inaczej.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując