Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaji - co sądzicie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 21:56   #1568
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No dokladnie, ludzie wymagaja od produktow nie wiadomo czego
Najbardziej jednak mnie rozbawiaja komentarze w stylu " Ziaja jest badziewna, ale czego mozna bylo sie spodziewac po produkcie za 5 zl".. Tak to brzmi, jakby od razu, patrzac na cene wiedzieli, ze produkt jest do niczego (co moim zdaniem jest kompletna nieprawda). Po co w takim razie kupuja taki tani produkt- lepiej niech sie zaopatrza w taki za 50 zl, na pewno sie nie zawioda . Zapewne jakby kupili Ziaje w cenach takich jak w USA, to jakos by sie od razu sama poprawila :P Ludzki snobizm bywa zalosny .
Masz racje w 100%. Mnie tez denerwuja takie komentarze - tansze wcale nie znaczy zle lub gorsze. Poziom kosmetykow nie zalezy od ich ceny.
I niestety ze snobizmem tak jest. Widzialam internetowy sklep Ziaja w USA, ceny kilkukrotnie wieksze niz Polsce i ludzie sie o nia rozbijaja, wiele produktow wykupionych, itd.
Mialam takze znajoma, ktore pracowala dla L'oreal/Lancome. Powiedziala mi ze wiele specyfikow sa te same tylko opakowania, nazwy i co za tym idzie ceny sa rozne. Niestety duzo ludzi kupuje dla marki, nie powiem czasami tez sie sama na to zlapalam. Rezultat: 95% kosmetykow daloby mi ten sam efekt za 3/4 ceny. Jak dla mnie sklad specyfikow jest ten sam.
A Ziaje bardzo lubie i bede lubic - niestety nie jest dostepna w UK wiec kupuje ja przez polskie drogerie.
Moje ostatnie odkrycie - maseczka z glinka z serii Nuno. Jest swietna.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora