Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-04, 08:56   #3773
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale Wam fajnie - możecie z czystym sumieniem sobie coś kupić. Ja zapasu serum mam jeszcze na pół roku
ja też i kremów też

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Aaaaaa, to też go zastosuję na noc ale najpierw muszę wykończyć mini maskę Clinique tego lighta kupię sobie na lato

nie wątpię oby nie dali w tym miesiącu brokuła obliczyłam, ze do marca powinnam wyjść z dołka finansowego (a raczej ruiny ) o ile nie będę niczego kupować, oczywiście
a walentynkowy brokuł ?

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
moje obliczenia są takie same
kurcze dziewczyny chyba w ciąży jestem. Zrobiłam test i pokazała się taka bardzo blada druga kreska no i nie wiem czy to pozytywny wynik czy nie jeżeli się okazję że jednak pozytywny to chyba będę musiała przystopować z zakupami kosmetixów
Zrób jeszcze raz test, ale i tak GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
chyba czeba powtórzyc test
BTW fajnie tak spokojnie do takiego info podchodzisz
ja raczej zgoła odwrotnie bym sie zachowywała
Też bym tak się zachowywała i jeszcze rzucała takimi gromami, że klękajcie narody
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora