Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-21, 18:59   #1354
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Dzięki. To mali artyści są
spiritusmovens ale masz piękne fale
dzięki
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Piękne i włosy i same fale

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość


Nie jestes za wesola, jestes po prostu soba, a ze ktos tego nie potrafi docenic - jego strata. On ma w glowie jakis tam szablon i przyklada go do Ciebie, no trudno. Znajdzie sie taki, ktory zobaczy prawdziwa Ciebie, zobaczysz!


Piekne
noo masz rację ja tam się nie stresuję, jak nie to nie aaa już jak przeczytałam to o tych majtkach to matko... gdzie się tacy ludzie rodzą...

dzięki
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość



nie przejmuj się, ja przy takim zachowaniu własnym(rozgadanie itp.) usłyszałam - Ty golnełaś sobie cos na odwagę?

mnie to najbardziej zabolało, gdy facet który mi się podobał powiedział- jesteś fajna, ładna, dobrze mi sie z Toba rozmawia ale... jesteś dla mnie za inteligentna. No chyba szukał głupiej gęsi, która z wyglądu jest ok i mało się odzywa


spiritusmovens ohhh, kiedy ja się takich doczekam


dzięki

a co do tych chłopaków, to ja też mam wrażenie, że parę osób mnie "olało" po tym jak się dowiedzieli, że jestem w miarę inteligenta... masakra po prostu..
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
bardzo ladne wlosy
ja jak mialam dlugie to czesto zaplatalam albo robilam koczka zeby miec fale/loki
noo ja nie muszę same się takie robią

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No fiksuję, bo nie można mieć wszystkiego
Może to i dobry pomysł, albo dopinki ale ja się boję, że koloru nie dopasuję -jak się farbuje to można pociągnać sztuczne a tak

Dziewczyny, jestem już spakowana, torby leżą w aucie, tam drobiazgi czekają do rana. Pogoda ma być, już sie doczekać nie mogę żałuję tylko, że nie mogę włosów związać, ale cóż próbowałam spinkami i wsuwkami podpiąć, ale... wszystko mi się zsuwa takie mam gładkie włosy
miłego wypoczynku!
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora