Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapezpieczenie na pierwszy raz - dobre?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-23, 23:21   #21
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Zapezpieczenie na pierwszy raz - dobre?

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
ja na pierwszy raz stosowałam prezerwatywa+ globulka+dni niepłodne. Może dla kogoś to za dużo zabezpieczeń itd. ale ja wole dmuchać na zimne, czy jak to tam się mówi. Po prostu chciałam czerpać przyjemność ze zbliżenia, a nie się stresowac.
Co do globulek, to powiem juz to kolejny raz, ale mnie bardzo milo zaskoczyly, dlatego nie ma co dziewczynie odradzac, bo kazdy organizm reaguje inaczej. W polaczeniu z prezerwatywa sa dobrym srodkiem antykoncepcyjnym, wiec uwazam AUTORKI, ŻE POWINNAS ICH SPRUBOWAC i nie zniechecac sie opiniami Wizazanek, badz innymi opisanymi w internecie.
By może będziesz jedną z tych (tak jak ja),którym nie będa one przeszkadzac. Stosuje poloczenie gumka+globulka od jakiegos czasu i w ogole nie narzekam... Może i sie pienią, ale bez przesady, moim zdaniem akurat to dodatkowo nawilza, a wiec raczej dziala na korzysc. Co do pieczenie- no tutaj równiez muszę powiedziec, że nic takiego miejsca nie miało ani za pierwszym razem, ani za żadnym kolejnym...

Także może nie odradzajmy dziewczynie tylko i wyłącznie na podstawie naszych odczuc
Takie jest moje zdanie.
Ja Cie do globulek namawiac nie będę.
Po prostu mówie, że są odpowiednie ze wzgledu na skutecznosc (w polaczeniu z prezerwatywa).
Sorki za offtop, ale czy one (globulki) są gorzkie czy coś?
W sensie, że po aplikacji już koniec z minetką?

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez candy007 Pokaż wiadomość
gumka+globulki+stosunek przerywany? co wy na to? mozesz mu dokonczyc oralnie np.


Ja to w ogóle wolałabym szklanke wody zamiast..
Takie cyrki by mnie zniechęciły na tyle ze zamiast czerpać przyjemność myslałabym cały stosunek o ciąży i antykoncepcji..Bo 10 min przed- globulka. Kilka sekund przed prezerwatywa. A podczas seksu cały czas "wyciągnie a może nie zdąży?"
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując