Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 18:51   #294
rebelion696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3
Angry Nieudane farbowanie

Cześć. Jest to mój 'debiut' na wizażu, którego nie zdążyłam jeszcze w pełni poznać, więc proszę o wyrozumiałość Do rzeczy. Włosy, które w lutym malowałam na czekoladę (do dziś wyglądały na średni brąz) postanowiłam 'zrudzić'. W tym celu kupiłam garnier 100% color nr 743 liczyłam się z tym, że odcień nie będzie tak intensywny lub farba może nie poradzić sobie z ciemnymi włosami. Nie spodziewałam się jednak, że odrosty (które przy brązie były zupełnie niewidoczne) osiągną dokładnie taki kolor jak na opakowaniu! W tej chwili nie wiem co zrobić, wyglądam fatalnie, bo do ok. 5 cm od nasady i przy samej twarzy włosy mają kolor marchewkowy (który nawet mi się podoba), a dalej średni brąz nie mający z rudym nic wspólnego. Wiem, że sama jestem sobie winna, ale naprawdę jestem w tej chwili nieco 'spanikowana'. W jaki sposób wyrównać kolor? Czy nałożenie innej farby może pomóc? Czy mogę sobie sama z tym poradzić? Jeśli nie, to co powiedzieć fryzjerce?Jak unikać takiej różnicy kolorów w przyszłości? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
rebelion696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując