Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-01, 22:53   #300
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Nieudane farbowanie

Cytat:
Napisane przez rebelion696 Pokaż wiadomość
Uważasz, że mogłabym je samodzielnie rozjaśnić? Jeśli tak, to jaki produkt polecasz? Mogę zacząć od razu, czy lepiej dać włosom trochę odpocząć?
oczywiscie ze mozesz je samodzielnie rozjasnic. tylko lepiej gdybys wkleila zdjecie swoich wlosow, zebym mogla sie rozeznac jaki odcien brazu dokladnie masz to powiem cos wiecej. rozjasniacze, sama mialam okazje wyprobowac z joanny i palette, są ok.

narazie nie kombinuj, dopiero co farbowalas. poczekaj miesiac az farba sie troche wypluka. no chyba ze koniecznie musisz JUZ to ocen stan swoich wlosow, jesli sa przesuszone to odzywka, maska, a za kilka dni sobie rób te rozjasnianie. Jak nie masz zniszczonych to mozesz nawet jutro. Ale rozjasnianie wysusza wlosy przewaznie (przewaznie bo zalezy od pielegnacji, ja mialam zawsze tylko lekko przesuszone koncowki, ktore musialam obciac a rozjasnialam juz kilka razy)

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
ja ci odradzam dekoloryzacje na własną ręke, to bardzo silny zabieg, wiesz mi, jeśli nie chcesz całych włosów zrobic na ciemniejszy to idź do fryzjera i on na pewno ci zrobi świetny rudy, taki jaki chcesz... sama możesz zniszczyc włosy i uzyskać naprawde kiepski rezultat...
dziewczyno, mylisz dekoloryzacje z rozjasnianiem. to nie jest to samo.

owszem, prosciej isc do fryzjera ale gdy sie wie co i jak zrobic to mozna takze samemu w domu. tylko wiadomo kosmetyki drogeryjne sa troche gorszej jakosci jesli to na nich chce sie bazowac ja tez polecam fryzjera jesli sie robi takie znaczace zmiany, ale jesli ktos nie ma kasy lub jakis inny powod to nie bede mowic ze nie da sie samemu, bo da sie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując