Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-04, 14:58   #2535
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość




Bo Ci nakopię do pupsztalaJa bardzo chciałam ten krem i sama bym go również kupiła,a pewnie po fakcie w domu bym się doczytała,że on od lorealano nic-więcej na sanoflore nie spojrzę(chyba,że ten krem będzie obłędnie cudownie zachwycający) i bardzo nie chciałabym nabijać kasy tym wstręciuchom
Mam nadzieję,że będę zadowolona z niego-jeszcze nie otworzyłamNajpierw wypróbowałam Twój zestaw AMB i maseczka mi się podoba i kremik również
Buzię mam od paru dni takąi sama nie wiem why

Czekam tak niecierpliwie na poniedziałek-pewnie dostanę zamówienie z kosmetykinatury,a tam dla mnie lotion AMB

Może znowu kosiłaś trawnik i stąd ta śliczna paszcza
A ja przez francuzzkę znowu sie napaliłam na ten lekki krem do cery mieszanej AMB... W ogóle AMB strasznie lubię - ma też balsam do rąk i jest boski i 3 próbki innych kremów, które koniecznie muszę wreszcie użyć!
A powiem, że mi póki co krem sanoflore służy dobrze zapach mi nie przypadł do gustu, ale nie jest trwały. Ważne, że nie mam efektu pocenia się twarzy po nim, super się wchłania, ładnie matuje, wygładza i chyba faktycznie zwęża pory!

Często mi sie zdarza, że po kilku minutach od nałożenia kremu mam zroszoną drobnymi kropelkami potu skórę na nosie i czole czy któraś z Was też tak ma i wytłumaczy mi o co kaman???
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując