Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-05, 09:44   #1929
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Czy po peelingu mogę na drugi dzień nałożyć na twarz fluid nawilżający Pharmaceris?
jeśli cera nie jest mocno podrażniona to na pewno, szczególnie jeśli idzie się do pracy, to niestety konieczne bywa
podstawa to delikatny krem i filtr, ja zawsze normalnie się malowałam po złuszczaniu szczególnie że nie mogłam pokazać sie ludziom z czerwoną twarzą, kiedyś nawet dermacol nakładałam po zrobieniu za mocnego peelingu - wiem że to bardzo ciężki podkład, ale przy okazji ma filtr
uważaj tylko, kiedy zaczniesz się łuszczyć - większość podkładów bardzo podkreśla te schodzące skórki, lepiej wtedy używać lekkiego podkładu lub kremu tonującego

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Niestety musiałam sobie odpuścić olejowanie. Wszystkie oleje, nawet najlżejsze w wysokich stężeniach działają na mnie aknegennie (powodują powstawanie trądzikowych zmian zapalnych). Zaskórniki przestają być problemem, gdy na twarzy pojawiają się krostki czy nawet guzki.
bardzo dziękuję że to napisałaś - ja chcialam zrobić peeling na oleju, bo zimą mam bardziej suchą skórę, myslałam że zmniejszy to łuszczenie i nie będzie problemu z suchą ściągniętą skórą później..
ale problemu z dużymi krostkami ledwo się pozbyłam więc nie będę ryzykować
dziękuję, że zostalaś naszym królikiem doświadczalnym
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując