Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-22, 02:07   #181
laluna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

No raczej cos nie tak. Tutaj taka dziewczyna tez pisala postyni wstawila zdjecia i tez po pierwszym razie praktycznie sladu nie bylo. Jakos pogadalysmy i wyszlo ze ten sam lekarz nam robil. A taka druga dziewczyna co tu pisze to miala strupki i miala jakims q-switch ale tych q-switch ti kilka jest. Ja mialam q-switch ale jeden z najlepszych ten salon ma. Mozesz poogoglowac laser-studio szczecin ul jagiellonska. Na stronce moze pisze jakim laserem qswitch to robia. A jak nie to zadzwon i sie dowiedz i u siebiebszukaj takiego samego. Mi lekarz od razu powiedzial ze zadnych blizn zadnych ran czy strupow. Tylko zaczerwienione okolo 3h. Ja wstalam po 10 min laserze z lezanki i juz nie bylo brwi. Mowil ze jak sie wybije jescze tatuaz na zewnatrz to bede musiala jeszcze jedna sesje miec. Ale to sie nie przytrafilo u mnie. 350 kosztowalo i ja mu mowilan ze slyszalam ze po 200 czy 250 robia a on mowi ze zalezy jaki laser a ze jego to nie oplaca mu sie wlaczac za 250 hehe. A tyle sie meczylam bo nie ufalam nikomu i gadali mi w roznych salonacha ze moze zostac troche. A ze moze blizna ale tez sie ja wtedy usunie laserem. A to ze moha sie wloski wypalic. Dzieki bogu ten od razu mi powoliedzilm zanuch bliz zadnych strupow. Zanych wypalonucj wloskow. Jedynie co buc moze trzeba bedzie powtorzyc. I tyle. Jak zobaczylam sie w lusterkku to troche szok bez tego tatuazu ale na pozytywniem to ja sie meczylam 2 lata z tymi krechami a tu w 10min i nie ma hehe szczesliwa na maksa bylam i jestem. Odzyskalam normalny wyglad twarzy a nie sztucznej geby.
laluna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując