Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-13, 12:07   #2980
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No wiesz. Wielkie umysły te sprawy
prawda, prawda

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4458210 8]Hm... no właśnie nie wiem. Inaczej spiłowałaś? Może po prostu rękę inaczej ułożyłaś? A może inne kolory i mani mi się z Tobą kojarzy i dlatego...? Wymyślam, wieeem. Styki mi dzisiaj nie łączą

Ha ha, bez żartów mi tu proszę
Tak piłuję i tak układam rękę do zdjęć, żeby było ok. Oj... długo by gadać. Ostatnio np środkowe mnie doprowadzają do szału, a kiedyś mi się je najłatwiej piłowało. Każdy paznokieć mam inny.
[/QUOTE]

a to na wszystkich zdjęciach czy jednym? bo na tym co tu pokazałam to wyjątkowo kształtu nie widać, w takim ułożeniu wszystko ginie ale nie wymyślasz, nie całkiem możliwe że inaczej spiłowałam, bo tak jak pisałam już przy tych czerwonych ostatnio coś mi nie szło, poprawiałam, aż zjechałam boki chyba za bardzo. Potem nosiłam je 2 tygodnie, kształt się zgubił i teraz próbowałam coś zmienić, dojść ładu, ale nie chciałam znów przesadzić

no to mamy tak samo a skoro nawzajem tego u siebie tego nie widzimy to znaczy że się dobrze maskujemy hihi
ja też miałam taki okres kilku mani gdzie piłowanie było bajką, a teraz jakoś pod górkę.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora