Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-13, 13:44   #2996
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dobra wstawiam mani średnio mi wyszło, dobra nie narzekam już więcej bo mnie pogonicie

No to Tadam
Essiaka w ogóle nie poznałam, u mnie wygląda jak błękit
Ale wygląda cudnie!


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Safari? Hmm, maluje się spoko, jak każdym przeciętnym lakierem. U mnie są totalnie nietrwałe
A moje strasznie gęste i nawet po użyciu topa schną wieczność.
Mam jednego Safari i niezbyt mi leży


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mani mam
Serdak jakiś krzywy wyszedł, już poprawiłam
Mrrr


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję pracowym, nie ma na blogu, bo zdjęcia słabe Tak tylko pokazuję - Delia + MiG + Rimmel holo glitter (ale nie widać zbyt wiele, bo MiG go przykryl).
Super!

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wstawię Wam zdjęcie Pauli, ktore pokazywala jakiś czas temu. Doradzilyśmy jajka
Pobawiłam się w gimpie, zeby miała jasność jak piłować. Ja widziałabym cos takiego... dajcie znać gdzie co można jeszcze poprawić.

Pytala też JAK ma to wypilować.

Ja myślę, że najważniejsze to delikatnie, żeby nie zrobić sobie po bokach wklęslej lini. Miejce między różową częścia paznokcia a bialą ma być płynne. Nie możesz zrobić trójkątów, tylko delikatnie okrągłe linie! Na drugim zdjęciu masz przykład czego nie robić, a co czasem widywałam
Rewelacyjna robota


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaaaa przyszedł mi CA wczoraj, ten co miał pędzelek zły wysłali osobno, bo nie mieli wcześniej koloru, tak jak myślałam
Super! Maluj teraz


[1=c6dd19d2e156b67a7267fc6 748d16ce2731948bf_62181c2 8d2c03;44561216]i jak ? jest choć trochę lepiej ? chyba mi nie wyszło
macie zdjęcia prawej jak i lewej dłoni + porównanie z tym jak było przedtem (chociaż i tak widzieliście już to zdjęcie :p )[/QUOTE]

O wiele lepiej! Powoli dojdziesz do wprawy


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Faktycznie ;_; Borze, jestem gorsza niż Strasburger



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
super
widzę na innych swatchach że jest różowy, a jak oglądam zdjęcia, to u mnie w czerwień wpada
Oj, to róż, róż, na moich fotkach w ogóle bardzo jasno wyszedł. I nic nie ma z czerwieni ;-) Pewnie ustawienia monitora

Aaaa Twoje mani mi gdzieś nie leży i to pewnie przez bazę - nie leży mi ten odcień pomarańczy, a przy tym kolorze jestem mega wybredna, wyyybacz


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam nowe mani strasznie mi sie podobało, mam nadzieje, ze Wam też przypadnie do gustu. Znowu Chinkami kusze

ChG Charmed I'm Sure
Świetne


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pozazdrościłam Agaszakowi MCA i też zmalowałam Dodałam romby od Prezia Kolor MCA oddałam w ok 95%- niefotogeniczny skurczybyk (powinien być troszkę przybrudzony z kapką zieleni jeszcze) :P Wybaczcie zdezelowane skórki po bokach.
Uouououo
Wspaniale to wygląda z rombami!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Co do Safari: miałam kiedyś słodki róż i babyblue, ja nie potrafiłam ich opanować, były gęstawe i smużące.
Popieram!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora